İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık
1 üniversitede İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık (DİL) bölümü. 2025 en iyi başarı sırası 16.335, en yüksek taban puanı 414,14. Tüm üniversitelerin taban puanı ve sıralamasını karşılaştır, yerleşme ihtimalini Yazsam Gelir Mi? ile hesapla.
İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık tercihini oluştur
Başarı sıranı gir; hangi üniversitelerde İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık kazanabileceğini Yazsam Gelir Mi? anında göstersin.
Bu bölümü tercih robotunda açİspanyolca Mütercim ve Tercümanlık Taban Puanları
Talep = son yılların başarı sırası eğilimi (talep radarı). Sekme değiştirerek talebi artan, azalan, stabil veya dalgalı programları karşılaştırabilirsin.
Sıkça Sorulan Sorular
› İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık en iyi başarı sıralaması kaç? (DİL)
2025'te en iyi (en düşük) başarı sırası 16.335 ile ANKARA SOSYAL BİLİMLER Ü., en yüksek taban puanı 414,14.
› İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık hangi üniversitelerde okutuluyor?
İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık bölümü 1 farklı üniversitede, toplam 1 programda bulunuyor. Tümü aşağıda taban sırasına göre listelidir.
› İspanyolca Mütercim ve Tercümanlık taban puanları nasıl karşılaştırılır?
Aşağıdaki listede her üniversitenin 2025 taban puanı, başarı sırası ve 2026 kontenjanı yer alır. Başarı sıranı girip hangi üniversitede kazanabileceğini Yazsam Gelir Mi? ile hesaplayabilirsin.
Başarı sıraları 2025 YÖK Atlas verisidir; kontenjanlar 2026 kılavuzundandır.