Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ Bilecik · MerkezYıllara Göre Taban Puanı ve Sıralama
| Yıl | Taban Puanı | Başarı Sırası | Kontenjan |
|---|---|---|---|
| 2026 | — | — | 50 |
| 2025 | 308,50 | 753.592 | 45 |
| 2024 | 309,73 | 764.820 | 45 |
| 2023 | 314,00 | 726.460 | 45 |
| 2022 | 318,65 | 618.047 | 45 |
Doluluk
2025: %100Kontenjanın yıllara göre yüzde kaçının dolduğu. Sürekli açık kalan programlara yerleşmek görece kolaydır.
Üniversite Hakkında
Resmi site ↗Mezun başarı sıralaması (ÜNİAR): 151. üniversite
Özel Kontenjanlar
Bu bölüme yerleşebilir misin?
Başarı sıranı gir; Yazsam Gelir Mi? bu programda yerleşme ihtimalini anında hesaplasın.
Yerleşme ihtimalimi hesaplaBu bölümün diğer seçenekleri
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. · Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi — aynı bölümün diğer burs/kontenjan seçenekleri.
Sıkça Sorulan Sorular
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi 2025 taban puanı kaç?
2025 yılı taban puanı 308,50, başarı sıralaması 753.592.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi kaç kontenjanlı?
2026 genel kontenjanı 50 kişidir.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi hangi puan türüyle tercih edilir?
Bu program TYT puan türü ile tercih edilir.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi ücretli mi?
Bu program ücretsizdir.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi eğitim dili nedir?
Programın eğitim dili Türkçe.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi okul birincisi kontenjanı var mı?
Evet, okul birincisi kontenjanı 2 kişidir.
› BİLECİK ŞEYH EDEBALİ Ü. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi 34 yaş üstü kadın kontenjanı var mı?
Evet, 34 yaş üstü kadın kontenjanı 2 kişidir.