Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ Yozgat · ÇekerekYıllara Göre Taban Puanı ve Sıralama
| Yıl | Taban Puanı | Başarı Sırası | Kontenjan |
|---|---|---|---|
| 2026 | — | — | 25 |
| 2025 | 317,12 | 663.158 | 30 |
| 2024 | 309,81 | 763.895 | 50 |
| 2023 | 299,90 | 883.821 | 50 |
| 2022 | 285,47 | 970.635 | 49 |
Doluluk
2025: %100Kontenjanın yıllara göre yüzde kaçının dolduğu. Sürekli açık kalan programlara yerleşmek görece kolaydır.
Üniversite Hakkında
Resmi site ↗Mezun başarı sıralaması (ÜNİAR): 184. üniversite
Özel Kontenjanlar
Bu bölüme yerleşebilir misin?
Başarı sıranı gir; Yazsam Gelir Mi? bu programda yerleşme ihtimalini anında hesaplasın.
Yerleşme ihtimalimi hesaplaBu bölümün diğer seçenekleri
YOZGAT BOZOK Ü. · Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik — aynı bölümün diğer burs/kontenjan seçenekleri.
Sıkça Sorulan Sorular
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 2025 taban puanı kaç?
2025 yılı taban puanı 317,12, başarı sıralaması 663.158.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik kaç kontenjanlı?
2026 genel kontenjanı 25 kişidir.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik hangi puan türüyle tercih edilir?
Bu program TYT puan türü ile tercih edilir.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ücretli mi?
Bu program ücretsizdir.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik eğitim dili nedir?
Programın eğitim dili Türkçe.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik okul birincisi kontenjanı var mı?
Evet, okul birincisi kontenjanı 1 kişidir.
› YOZGAT BOZOK Ü. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 34 yaş üstü kadın kontenjanı var mı?
Evet, 34 yaş üstü kadın kontenjanı 1 kişidir.