Bu program 2026 kılavuzunda yer almıyor. Aşağıdaki bilgiler 2025 kılavuzuna ait geçmiş referans verilerdir; program bu yıl öğrenci almamaktadır.

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. logosu
Program Kodu 107951155

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Tekirdağ · Çerkezköy
TYT Devlet Örgün Öğretim Türkçe Ücretsiz 7 yıldır açık
2025 Taban Puanı
273,64
2025 Başarı Sırası
1.198.976
2026 Kontenjanı
35

Yıllara Göre Taban Puanı ve Sıralama

Yıl Taban Puanı Başarı Sırası Kontenjan
2025 273,64 1.198.976 35
2024 249,63 1.659.075 50
2023 238,59 1.817.273 50
2022 233,24 1.848.597 50

Doluluk

2025: %100
Kontenjanı doldu

Kontenjanın yıllara göre yüzde kaçının dolduğu. Sürekli açık kalan programlara yerleşmek görece kolaydır.

%100
'18
%100
'19
%100
'20
%44
'21
%100
'22
%100
'23
%100
'24
%100
'25

Üniversite Hakkında

Resmi site ↗
2006
Kuruluş
20 yıllık
30.952
Öğrenci
27
Öğr./akademisyen
düşük = iyi
Kampüs çevresinde ortalama kira · İl · 2026
1+1 18.000 ₺ 2+1 18.750 ₺ 3+1 24.137 ₺

Mezun başarı sıralaması (ÜNİAR): 116. üniversite

Özel Kontenjanlar

Okul Birincisi
Şehit-Gazi Yakını
34 Yaş Üstü Kadın

Bu bölüme yerleşebilir misin?

Başarı sıranı gir; Yazsam Gelir Mi? bu programda yerleşme ihtimalini anında hesaplasın.

Yerleşme ihtimalimi hesapla

Bu bölümün diğer seçenekleri

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. · Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı — aynı bölümün diğer burs/kontenjan seçenekleri.

Sıkça Sorulan Sorular

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2025 taban puanı kaç?

2025 yılı taban puanı 273,64, başarı sıralaması 1.198.976.

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kaç kontenjanlı?

2026 genel kontenjanı 35 kişidir.

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı hangi puan türüyle tercih edilir?

Bu program TYT puan türü ile tercih edilir.

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ücretli mi?

Bu program ücretsizdir.

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL Ü. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı eğitim dili nedir?

Programın eğitim dili Türkçe.