PAMUKKALE Ü. logosu
Program Kodu 108600332

Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) Denizli · Honaz
TYT Devlet Örgün Öğretim Türkçe Ücretsiz Yeni program
2025 Taban Puanı
280,64
2025 Başarı Sırası
—
2026 Kontenjanı
35

Yıllara Göre Taban Puanı ve Sıralama

Yıl Taban Puanı Başarı Sırası Kontenjan
2026 — — 35
2025 280,64 — —
2024 257,84 1.518.201 30
2023 233,50 1.911.928 50
2022 222,93 2.087.770 50

Üniversite Hakkında

Resmi site ↗
1992
Kuruluş
34 yıllık
46.001
Öğrenci
21
Öğr./akademisyen
düşük = iyi
Kampüs çevresinde ortalama kira · İl · 2026
1+1 14.850 ₺ 2+1 20.833 ₺ 3+1 24.324 ₺

Mezun başarı sıralaması (ÜNİAR): 82. üniversite

Özel Kontenjanlar

1
Okul Birincisi
—
Şehit-Gazi Yakını
1
34 Yaş Üstü Kadın

Bu bölüme yerleşebilir misin?

Başarı sıranı gir; Yazsam Gelir Mi? bu programda yerleşme ihtimalini anında hesaplasın.

Yerleşme ihtimalimi hesapla

Sıkça Sorulan Sorular

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi kaç kontenjanlı?

2026 genel kontenjanı 35 kişidir.

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi hangi puan türüyle tercih edilir?

Bu program TYT puan türü ile tercih edilir.

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi ücretli mi?

Bu program ücretsizdir.

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi eğitim dili nedir?

Programın eğitim dili Türkçe.

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi okul birincisi kontenjanı var mı?

Evet, okul birincisi kontenjanı 1 kişidir.

› PAMUKKALE Ü. Ofis Teknolojileri ve Veri Yönetimi 34 yaş üstü kadın kontenjanı var mı?

Evet, 34 yaş üstü kadın kontenjanı 1 kişidir.